Де випити кави у Рівному?

Кажуть, що смачна кава допомагає нам прокинутися в рутинний будній день, дійти до роботи зі збереженою хоча б частково мотивацією і пережити сірість погоди за вікном офісу

Кажуть, що смачна кава допомагає нам прокинутися в рутинний будній день, дійти до роботи зі збереженою, хоча б частково, мотивацією і пережити сирість погоди за вікном офісу. Звичайно, кава не напише за вас річний звіт, статтю чи прес-реліз, але закинути до голови гарну ідею ще й як може. Здавалось би, що таке кава — просто зерно якесь та вода. Але подумайте: кава бере участь в обговоренні бізнес-проектів, важливі наради завжди перериваються на coffee break, а які ж смачні дівочі плітки за чашечкою кави! Як не крути, кава займає важливе місце у нашому житті.

Куди податися за цим тонізуючим та ароматним напоєм у Рівному?

Погодьтеся, більшість з нас — люди динамічні, всі зайняті та знаходяться в русі цілий день. Тут рятує формат coffee to go, кави з собою у милому стаканчику з кришкою. Популярним місцем в цьому плані є Wake Up. Без зайвих слів — справді смачна кава, а її вибір змушує мої руки шукати очі десь далеко від обличчя, бо вони розбігаються в різні сторони, і я не знаю, що взяти. В нагоді стає приємний персонал. Підібрати каву до вашого смаку та настрою для цих завжди усміхнених людей — не проблема, а задоволення. Дякую Wake Up за те, що прогулянка тихим зимовим вечором з ароматним рафом в руках, який ще й зігріває долоні, перетворює мої будні на чудо.

Також до закладів зі смачною кавою віднесемо «Кавові Мешти». Пам’ятаю свій перший похід сюди. Літній вечір, тераса, на затишних балконах гуляє вітерець, цвірінькають пташечки і лунають ненав’язливі мелодії. Витонченість та домашній затишок — ось що є візитною карткою цієї кав’ярні. Невимушеність, подекуди надзвичайна витонченість та спокійна музика дають можливість забути про все на світі, навіть про те, що обідня перерва, на жаль, триває всього лиш годину. Але вихід є: каву і солодощі звідси можна замовити з собою.

Для поціновувачів тихого і затишного кавопиття рекомендую кав’ярню Praha. Приємна атмосфера, тонко пахне корицею, з першого погляду знаходиш столик, який будеш любити, як рідний, і прагнути сісти за нього кожного наступного візиту. Щє хотілося б сказати про терасу, де влітку і на початку осені кава здається ще смачнішою та ароматнішою. Для навічно закоханих в солодке це, певною мірою, рай.

Маю попередити, що поданий вище текст, оснований виключно на власному досвіді, носить рекомендаційний характер. І якщо вам не сподобаються мої улюблені кав’ярні…ну, я втішуся кавою. Бажаю кожному знайти свої кавові місця в Рівному, тому що кави, як і хороших людей, багато не буває. Пийте каву справжню зі справжніми!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *