10 закладів Рівного з нашого минулого

Заклади рідного міста бережуть історію кожного відвідувача. Однак, з плином часу місця, які ми відвідували раніше, зникають із карти міста. “РестоРівне” пропонує трішки піддатися ностальгії і пригадати 10 закладів, за якими ми сумуємо…

10 закладів Рівного з нашого минулого

Заклади рідного міста бережуть історію кожного відвідувача. Перше побачення, веселі розмови друзів, вдалу бізнес-угоду, хтось відзначив тут створення нової сім’ї, а дехто зустрівся востаннє... У кожного із нас є “свій” заклад, у який ми ходимо не за їжею, а за атмосферою і спогадами.

Однак, з плином часу міняються і місця відпочинку. Ми заводимо нові знайомства, у нас стає вже більше вимог до страв, що подають, а заклади, які ми відвідували раніше, зникають із карти міста.

“РестоРівне” пропонує трішки піддатися ностальгії і пригадати 10 закладів, які уже не працюють, однак лишили свій слід у нашому житті. 

Кафе “Гавана” (проспект Миру, 11) — популярне кафе серед молоді, яке складало достойну конкуренцію піцерії “Метро”. Саме тут часто засідали студенти після пар. А дехто і, взагалі, з’їв тут свою першу піцу.

Ресторан “Фараон” (проспект Миру, 19) — елітний заклад, де святкували дні народження гості із хорошим достатком. Оригінальний дизайн інтер'єру, витриманий в “єгипетському” стилі. Статуї фараонів пам’ятають усі відвідувачі і досі. Зараз тут піцерія “Егоїста”.

Кафе "Гавана"
Кафе "Фараон"

Кафе “Kaffein” (вул. Соборна, 1а) знаходився у затишному місці у районі Покровського собору. І від центру неподалік, але і без зайвої метушні. Певної тематики заклад не мав — сучасний інтер’єр, модні кольори, роботи рівненських фотомитців на стінах, загалом мінімалізм.  Зараз на цьому місці магазинчик з літнім майданчиком, пропонують на розлив пиво, можна випити кави.

Гриль-бар “Оболонь” (вул. С. Бандери, 24а) — з претензією на ресторанчик: плетені меблі з ротанга, великий акваріум, солідні гості. Зараз тут знаходиться популярний гастропаб “Father”.  

Кафе "Kaffeiн"
Гриль-бар "Оболонь"

Кафе “Шиzа” (Драгоманова 1) — тематика псих. лікарні витримана, як в інтер’єрі, так і в назві страв. Молодіжний варіант, для тих, хто хоче чогось новенького. Зараз на цьому місці кафе “RED”.

Бар “Русана” (вул. 16 липня, 59) — зазвичай, збиралася неформальна тусовка Рівного. Можна було дешево поїсти, випити кухоль пива за 4 грн (в кінці нульових), замовити улюблену пісню на музичному автоматі. Зазвичай, туди приходили випити, потеревенити і часом “натовкти пику” комусь із чужої компанії 🙂

Кафе "Шиza"
Бар "Русана"

Ресторан “Асторія”( вул. Соборна 10а) — один із перших фешенебельних ресторанів Рівного початку 2000-х років. Повечеряти тут міг не кожен, та й в джинсах не заскочиш. Однак, для важливих подій і побачень — саме те. Зараз на цьому місці відкривається суші-хаус “Мацурі”.

Кафе “Chill out” (вул. В. Чорновола, 10) — регулярно проводилися міні-дискотеки, можна було “запалювати” під місцевих діджеїв або ж просто насолоджуватися музикою за смачною вечерею. А офіціанток Олю, Надю і "високу блондинку" завсідники закладу пам’ятають і досі:) Зараз на цьому місці лаунж-бар “Soho room”.

Арт-кафе “Сальвадор Далі” (вул. Гетьмана Полуботка, 4 ) — часто проводилися фотовиставки, концерти, тематичні вечірки. Рівненська богема насолоджувалася спілкуванням у напівтемному підвалі кафе. Згодом, туди навідалась Оля Фреймут з “Ревізором” і висвітлила “Сальвадор” не з кращої сторони. Можливо, просто збіг обставин, однак кафе вже не працює.

Кафе “Центр Експресс” (вул. В. Чорновола, 4) — літом там було добре — чудовий літній майданчик, з якого можна було спостерігати за метушнею перехожих (пішохідний перехід біля “Еко”). Хоч заклад і знаходився у самому серці міста, ціни були доволі демократичні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *