rivne_22

На сайті “РестоРівне” справжні гурмани, прискіпливі експерти і завсідники закладів діляться своїми враженнями й залишають власні оцінки.

Тут ми зібрали усі ресторани, кафе, кондитерські, бари, мобільні кав’ярні та інші місця відпочинку. Наша мета — дати користувачам повну карту закладів харчування і розваг, а їх власникам  —  ідеї для розвитку. Долучайтесь до нас!

Запропонуйте свій заклад

Запропонуйте заклад у наш каталог, якщо його досі немає на сайті. Розкажіть про свої послуги, щоб знайти ще більше вдячних клієнтів. Це найзручніший спосіб отримати зворотній зв’язок і напрацювати репутацію. Знайшли помилку чи неточність на сайті, пишіть нам на [email protected] З питань співпраці пишіть нам на [email protected]

Залишайте відгуки

“РестоРівне” – незалежний каталог. Ми цінуємо думку кожного відвідувача. Ваша оцінка допомагає рівнянам і гостям міста визначитися із закладом, куди варто завітати, а який краще оминути. Схвальні відгуки – найефективніша реклама для місця відпочинку, а негативний коментар – стимул для покращення сервісу.